Zabiegi z kwasem hialuronowym - Powiększanie ust

Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego

Dr Ewa Guz: zabiegi z kwasem hialuronowym to dziś jedne z najpopularniejszych zabiegów odmładzających, choć nie tylko, umożliwiają one także korektę wszelkich niedoskonałości: powiększanie ust, wyrównanie ich asymetrii, poprawę kształtu nosa lub brody.

O czym należy pamiętać, idąc na zabiegi z kwasem hialuronowym?

W gabinecie, gdzie pracują specjaliści, trzeba będzie odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących Państwa zdrowia i kondycji fizycznej. Jeśli w gabinecie, do którego zawitaliście, nikt o to nie pyta, to znaczy, że nie pracują w nim profesjonaliści. Aby zabieg był udany i przebiegł bez powikłań, należy rzetelnie odpowiedzieć na każde pytanie. Szczególnie ważne jest poinformowanie osoby wykonującej procedurę o tym, czy przebyliśmy już jakieś zabiegi z kwasem hialuronowym w miejscu, które ma być poddane korekcie, ponieważ mieszanie produktów różnych firm może skutkować poważnymi powikłaniami. Kolejna ważna sprawa: zarówno w przeddzień, jak i w dniu zabiegu nie wolno spożywać alkoholu, przyjmować leków rozrzedzających krew, nie możemy być w trakcie kuracji sterydami czy też antybiotykami. Zanim poddacie się Państwo zabiegowi, w którym stosowany jest kwas hialuronowy, pytajcie o wszystko, mówcie o swoich oczekiwaniach, a wynik zabiegu będzie jak najbardziej satysfakcjonujący, czego Państwu życzę i zapraszam na konsultację do Lublina.

Usieciowany kwas hialuronowy

Usieciowanie polega na „zagęszczeniu” cząsteczek kwasu, co spowalnia ich wchłanianie przez organizm. Dzięki temu efekty zabiegów, takich jak powiększanie ust czy wypełnienie zmarszczek, utrzymują się od około dziewięciu miesięcy do roku, a po tym czasie stopniowo zaczynają zanikać. Kwas hialuronowy w postaci usieciowanej pozwala więc na w pełni bezpieczny, odwracalny zabieg, bez zmian na stałe.

Nasza oferta:

  • powiększanie, wypełnianie i konturowanie ust
  • wypełnianie zmarszczek metodą tradycyjną przy pomocy usieciowanego kwasu hialuronowego
  • zabieg PROFHILO - http://www.profhilo.pl/
DOKONAJ REZERWACJI ZABIEG KOSMETYCZNY
CENNIK
Zadzwoń
Dojazd