Trądzik, przebarwienia i rozstępy

Credibly reintermediate backend ideas for cross-platform models. Continually reintermediate integrated processes through technically sound intellectual capital.

Trądzik, przebarwienia i rozstępy

22 września, 2017 0
tradzik.jpg

Trądzik i przebarwienia to zmora wielu osób. Istnieje wiele sposobów radzenia sobie z tymi problemami ale dziś chcę przedstawić Państwu jeden z bardzo skutecznych zabiegów. Wiodąca cypryjska marka SPA Abyss professional line obecna na rynku europejskim od 1992 roku, opracowała innowacyjny program głębokiego złuszczania skóry. Marka ta posiada certyfikat ISO 9001, a ich innowacyjne kosmetyki są pozyskiwane z naturalnych surowców. Deep Phyto Peeling, bo o nim mowa, to zabieg dzięki któremu skutecznie rozprawimy się z trądzikiem i usuniemy przebarwienia ze skóry. Co ciekawe i myślę, że ważne dla wielu kobiet, ten zabieg pozwala usunąć też świeże rozstępy! Nieźle radzi sobie także ze starymi rozstępami, ponieważ przebudowuje skórę w taki sposób, że są one mniej widoczne i latem opalają się i nie błyszczą.

Sam zabieg rozłożony jest na 3 etapy przeprowadzane przez 3 kolejne dni podczas, których skóra poddawana jest działaniu kilku produktów nakładanych kolejno po sobie. Po kolejnych dwóch dniach bez zabiegowych skóra zaczyna złuszczanie, które trwa 2-3 dni. Pierwsze efekty są widoczne tuż po złuszczeniu ale to nie koniec, ponieważ przez kolejne tygodnie będziemy zauważać następujące po sobie zmiany gojenia w przypadku trądziku czy też ujędrniania w przypadku rozstępów. Zabieg każdego dnia trwa około godziny. Ważne jest to, że przez lata praktykowania tej metody nie odnotowano powikłań, co bardzo przemawia na korzyść marki i jej produktów.

12194685_911778548876759_3822580005617177228_o-1024x542
rr


Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *Copyright by La-Luz 2020. All rights reserved.Copyright by La-Luz 2020. All rights reserved.