Spotęgowana siła RETIodmładzania

Opis zabiegu

RETiPeel™ sprzymierzeniec w drodze do pięknej skóry.

Jak już pisałam w przypadku HIFU nowoczesna kosmetologia stale poszukuje nowych, zaawansowanych technologicznie, sposobów odmładzania starzejącej się skóry. Tym czasem wcale nie trzeba daleko szukać, ponieważ doskonale znamy pewną substancję, która jest skutecznym sprzymierzeńcem w drodze do pięknej skóry. To właśnie Retinol jest taką substancją. Jest jednym z najbardziej cenionych składników kosmetycznych o udowodnionym naukowo, odmładzającym działaniu. A podany w innowacyjnie skomponowanej formule skutecznie wygładza zmarszczki, poprawia jędrność i gęstość skóry oraz rozjaśnia przebarwienia.

Większe stężenia w walce ze starzeniem!

Odpowiedzią na potrzeby klientek jest zabieg  RETIPEEL marki Peel Mission®. Bazę zabiegu stanowią dwa unikalne kompleksy retinolowe o stężeniu 10% wzmocnione działaniem kwasów migdałowego i fitowego. Formuła preparatów została opracowana tak, aby nie wywoływać podrażnienia i bardzo intensywnego złuszczania naskórka, wykluczającego klienta z życia codziennego. Zabieg składa się z dwóch etapów i może być wykonany w wersji Basic lub Extra, czyli wzbogacony o rekomendowane peelingi chemiczne Peel Mission®.  Pierwszy etap to zabieg w gabinecie, którego kluczowym elementem jest aplikacja ampułki z 10% kompleksem retinolu i kwasów. Ten etap odbywa się pod kontrola specjalisty, który zmywa i neutralizuje ampułkę.

Drugi etap trwa kolejnych 7 dni i polega na aplikacji specjalistycznego kremu do nocnej odnowy skóry. Preparat, w skład którego wchodzi kompleks retinolu o stężeniu 2,5%, papaina oraz składniki odżywcze, efektywnie wygładza, niweluje niedoskonałości cery, przywracając młody wygląd, zwiększając poziom nawilżenia oraz nadając jednolity koloryt.

RETiPeel – RETINOL W NOWYM WYDANIU

Jeśli pamiętacie, to do niedawna trudno było działać takimi stężeniami Retinolu, ponieważ ma on małą stabilność i silne działanie drażniące ale....

- Eksperci marki Peel Mission® w zabiegu RETIPeel™ zastosowali dwa nowoczesne kompleksy retinolowe o stężeniu 10%. Pierwszy to  doskonale zbalansowana kompozycja retinolu, witaminy E oraz witaminy C, drugi zaś to palmitynian retinylu. Taka forma nie drażni skóry i  cechuje się wysoką stabilnością, także na promienie UV, oraz efektywnością co pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału retinolu przez cały rok. Jest to składnik o wielokierunkowym działaniu dlatego też zabieg RETIPeel™ rekomendowany jest do skóry dojrzałej, pozbawionej elastyczności ale również z przebarwieniami.

Pobudza fibroblasty do syntezy kolagenu i elastyny oraz procesy angiogenezy, czyli tworzenia nowych naczyń krwionośnych. W efekcie skóra jest lepiej odżywiona i dotleniona. Odzyskuje gęstość i jędrność a zmarszczki ulegają wygładzeniu.

Co więcej, stosując produkty z retinolem nie tylko cofamy czas ale również działamy prewencyjnie.  Składnik ten hamuje działanie enzymów niszczących włókna podporowe skóry.

Wpływa regulująco na aktywność melanocytów co skutkuje rozjaśnieniem przebarwień.

Wzmacnia funkcje ochronne naskórka i zmniejsza przeznaskórkową utratę wody –TEWL (Transepidermal Water Loss) dzięki czemu skóra jest idealnie nawilżona i promienna.

DOKONAJ REZERWACJI NA TEN ZABIEG
Zadzwoń
Dojazd