Kriolipoliza – odchudzanie

Opis zabiegu

NAJNOWSZE URZĄDZENIE DO SKUTECZNEJ REDUKCJI TKANKI TŁUSZCZOWEJ!!!

 

Freeze Shock 3D jest bardzo skutecznym urządzeniem do redukcji tkanki tłuszczowej, ponieważ zastosowano w nim trzy technologie: zamrażanie, elektroporację oraz falę uderzeniową akustyczną.

Jak wygląda zabieg?

4 gładkie pady do kriolipolizy,  przykładamy do różnych miejsc na ciele a następnie nakładamy pas mocujący, który powoduje ich ścisłe przyleganie do skóry. Pady  łączą w sobie 2 technologie: kriolipolizę oraz elektroporację. System elektroporacji zapewnia biostymulację skóry poprzez impulsy elektryczne tworząc drgania mięśni podnosi krążenie krwi i poprawia jakość skóry w czasie działania procedury kriolipolizy. Procedura zabiegu wygląda następująco: najpierw wykonujemy  zabieg kriolipolizy z elektroporacją poprzez zamocowanie od 1 do 4 padów na skórze i ustawienie parametrów. Zabieg  trwa ok. 30-40 minut. Po zdjęciu padów dodatkowo wykonujemy  zabieg falą uderzeniową/akustyczną, która poprzez stworzenie mikrootworów w błonie komórkowej powoduje dwa razy szybszą redukcję tkanki tłuszczowej w porównaniu do tradycyjnych zabiegów kriolipolizy.

Jakie jest zastosowanie urządzenia?

skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej
- modelowanie sylwetki
- wyszczuplanie
- redukcja cellulitu

EFEKTY ZABIEGÓW 2 RAZY SZYBSZE W STOSUNKU DO TRADYCYJNEJ KRIOLIPOLIZY!!!

Zabieg jest bezbolesny, nie trzeba specjalnego przygotowania. Opracowana procedura zamrażania komórek tłuszczowych pozwala na ich trwałą eliminację. Komórki, które rozpadną się pod wpływem zimna są naturalnie wchłaniane i wydalane z organizmu. Jest to proces stopniowy i trwa kilka tygodni.W zależności od początkowej grubości tkanki tłuszczowej średni ubytek wynosi do 15 mm. Odpowiada to średnio do 35% ubytku tkanki tłuszczowej.

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, urlopu. Jest wygodny i bezpieczny, a przy tej technologii przede wszystkim skuteczny!

Dla kogo jest przeznaczony?

– dla osób dorosłych, zdrowych, w dobrej kondycji fizycznej
– dla osób średnio otłuszczonych

Zabieg kriolipolizy nie jest zabiegiem przeznaczonym do leczenia otyłości lecz zabiegiem przeznaczonym do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej w miejscach trudnych do jej usunięcia klasycznymi metodami.

Jeśli zastanawiasz się czy jest to zabieg dla ciebie - zadzwoń zapytaj lub umów się na bezpłatną konsultację! 727-920-721

DOKONAJ REZERWACJI NA TEN ZABIEG
Zadzwoń
Dojazd