BB LIPS

Opis zabiegu

Co to jest BB Lips Kissum i dlaczego stał się tak popularnym zabiegiem?

Kissum to  mikropigment delikatnie koloryzujący, który podkreśla czerwień wargową i daje efekt pełnych, pięknie podkreślonych naturalnie ust! To doskonała alternatywa dla makijażu permanentnego, jeśli boicie się bardzo trwałego efektu i bólu.
Nie jest to jednak jedyny atut tego produktu. Kissum intensywnie nawilża, odżywia i regeneruje skórę warg,  usta  stają się jedwabiście gładkie.

Preparat aplikuje się metodą mikronakłuwania a efekt widoczny jest natychmiast już po pierwszym zabiegu i utrzymuję do 2-3 tygodni! Jeśli powtórzymy zabieg 2-5 razy efekty nawet do 4-6 miesięcy! Dla trwałości koloru konieczne jest wykonanie serii zabiegu, ponieważ jak wspomniano wyżej to nie jest makijaż permanentny. Wraz z ilością zabiegów zwiększa się nasycenie koloru. Po pierwszym zabiegu można spodziewać się raczej nawilżonych i zregenerowanych ust. Kolor po pierwszym zabiegu jest raczej półprzeźroczysty w formie pół transparentnego błyszczyka (bez efektu gloss) w ilości 5-10% nasycenia koloru pigmentu.

Produkt dostępny w 4 wspaniałych kolorach: delikatnego różu, intensywnego różu, czerwieni oraz czerwonego wina.

Jeśli zastanawiasz się czy ten zabieg jest dla ciebie - zadzwoń, zapytaj lub umów się na bezpłatną konsultację. tel. 727-920-721

DOKONAJ REZERWACJI NA TEN ZABIEG

Video

Galeria

Zadzwoń
Dojazd