BB GLOW SKIN

Opis zabiegu

Jeśli borykasz się z następującymi problemami, to ten zabieg jest dla ciebie:

  • drobne i płytkie zmarszczki,
  • blizny (także potrądzikowe),
  • zwiotczała i przebarwiona skóra na dłoniach
  • nierównomierny koloryt skóry.

BB Glow Skin to zabieg polegający na pigmentacji skóry twarzy. Dzięki temu zabiegowi możemy skutecznie zlikwidować drobne blizny czy przebarwienia, takie jak piegi, ślady po trądziku, przebarwienia posłoneczne czy spowodowane fotostarzeniem (tzw. plamy starcze). Po wprowadzeniu specjalnych preparatów, koloryt skóry jest wyrównywany, zatem wszelkie nierówności zostają ukryte.

Jak wygląda zabieg BB Glow?
Do pigmentacji skóry twarzy stosuje się preparaty koreańskiego pochodzenia, m.in. serum przeznaczone do bezpiecznych i intensywnych zabiegów wybielania oraz wygładzania koloru skóry. – Wprowadzenie preparatu na skórę odbywa się przy użyciu specjalnego urządzenia zakończonego kartridżem z mikroigłami. Skóra przed zabiegiem jest znieczulana.

Jednorazowym efektem zabiegu jest delikatne rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu utrzymujące się od 6 do 12 miesięcy. Bezpośrednio po BB Glow należy unikać promieni słonecznych przez około dwa tygodnie. Zaleca się, by zabieg wykonywać w serii oraz stosować zabiegi przypominające. Dzięki temu efekt będzie się utrzymywał, a my będziemy wglądać świeżo.

Jeśli zastanawiasz się czy ten zabieg jest dla ciebie - zadzwoń, zapytaj lub umów się na bezpłatną konsultację. tel. 727-920-721

DOKONAJ REZERWACJI NA TEN ZABIEG

Video

Galeria

Zadzwoń
Dojazd